Huvudkontor
Läs mer om Huvudkontor

Gillbergagatan 37

582 73 Linköping

Tel: 013-31 99 90

Fax: 013-13 56 75

info@tholmarks.se

Anna Tholmark

VD

anna.tholmark@tholmarks.se

013-31 99 99

Lägg till i Outlook

Lotta Olsson

Controller

lotta.olsson@tholmarks.se

0720-502 975

013-327 23 65

Lägg till i Outlook

Anne-Marie Ekman

Ekonomichef

anne-marie.ekman@tholmarks.se

013-31 99 93

Lägg till i Outlook

Siv Lindström

Ekonomiadministratör

siv.lindstrom@tholmarks.se

013-31 99 92

Lägg till i Outlook

Åsa Mattsson

Ekonomiadministratör

asa.mattsson@tholmarks.se

013-31 99 97

Lägg till i Outlook

Linköping
Läs mer om Linköping

Gillbergagatan 37
582 73 LINKÖPING

Tel: 013-31 99 94

Fax: 013-13 12 54

linkoping@tholmarks.se

Ola Fredriksson

Depåchef

ola.fredriksson@tholmarks.se

013-327 23 71

0767-71 11 71

Lägg till i Outlook

Tommy Törnqvist

Utbildningsansvarig

tommy.tornqvist@tholmarks.se

013-31 56 67

0705-69 90 70

Lägg till i Outlook

Pierre Aspanius

Uthyrare/Säljare

pierre.aspanius@tholmarks.se

0706-36 05 08

013-31 99 95

Lägg till i Outlook

Johan Liljeqvist

Uthyrare/Säljare

Johan.liljeqvist@tholmark.se

013-31 99 96

Lägg till i Outlook

Joakim Pettersson

Servicetekniker

joakim.pettersson@tholmarks.se

073-022 10 06

Lägg till i Outlook

Claes Elf

Servicetekniker

claes.elf@tholmarks.se

0707-60 43 01

Lägg till i Outlook

Bo Persson

Maskinförare

Bo.persson@tholmarks.se

013-32 72 369

Lägg till i Outlook

Norrköping
Läs mer om Norrköping

Slakthusvägen 3
602 28 NORRKÖPING

Tel: 011-13 19 40

Fax: 011-13 19 41

norrkoping@tholmarks.se

Lotta Olsson

Controller

lotta.olsson@tholmarks.se

0720-502 975

013-327 23 65

Lägg till i Outlook

Mathias Nilsson

Uthyrare/Säljare

Mathias.nilsson@tholmarks.se

011- 13 19 42

0702-39 53 72

Lägg till i Outlook

Mikael Rickards

Uthyrare/Säljare

mikael.rickards@tholmarks.se

011-15 88 70

0702-69 11 50

Lägg till i Outlook

Peter Hell

Verkstadschef

peter.hell@tholmarks.se

011-13 19 59

0706-00 17 10

Lägg till i Outlook

Leif Hagman

Servicetekniker

leif.hagman@tholmarks.se

011-13 19 47

0706-00 17 13

Lägg till i Outlook

Jörgen Söderqvist

Uthyrare/Säljare

jorgen.soderqvist@tholmarks.se

0702-77 86 35

Lägg till i Outlook

Oskarshamn
Läs mer om Oskarshamn

Primovägen 6
572 36 OSKARSHAMN

Tel: 0491-76 06 20

Fax: 0491-76 06 24

oskarshamn@tholmarks.se

Marcus Jacobi

Depåchef

marcus.jacobi@tholmarks.se

0491-38 29 39

0702-39 53 74

Lägg till i Outlook

Georg Fründt

Servicetekniker

georg.frundt@tholmarks.se

0491-38 29 31

0701-40 14 00

Lägg till i Outlook

Håkan Poopuu

Innersäljare

hyra256@tholmarks.se

0491-38 29 32

0701-40 14 10

Lägg till i Outlook

Johan Thyrwin

Servicetekniker

johan.thyrwin@tholmarks.se

0491-38 29 35

0720-50 50 18

Lägg till i Outlook

Håkan Johansson

Servicetekniker

hakan.johansson@tholmarks.se

0491-38 29 34

0702-51 50 76

Lägg till i Outlook

Södertälje
Läs mer om Södertälje

Åkerivägen 9B
152 42 SÖDERTÄLJE

Tel: 08-550 403 90

Fax: 08-550 403 91

sodertalje@tholmarks.se

Magnus Holtmar-Andersson

Depåchef

magnus.holtmar-andersson@tholmarks.se

08-122 041 07

070-600 17 11

Lägg till i Outlook

Kaj Lindqvist

Uthyrare/Säljare

kaj.lindqvist@tholmarks.se

08-122 041 02

0736-00 17 13

Lägg till i Outlook

Michael Frölund

Servicetekniker

michael.frolund@tholmarks.se

08-122 041 05

Lägg till i Outlook

Anders Waldehagen

Servicetekniker

anders.waldehagen@tholmarks.se

08-122 04 103

Lägg till i Outlook

Helene Hägglund

Uthyrare/säljare

helene.hagglund@tholmarks.se

08-12139852

Lägg till i Outlook

Växjö
Läs mer om Växjö

Arabygatan 51
352 46 VÄXJÖ

Tel: 0470-478 25

Fax: 0470-478 28

vaxjo@tholmarks.se

Johan Granqvist

Depåchef

johan.granqvist@tholmarks.se

0470-51 54 05

0706-36 05 07

Lägg till i Outlook

Stefan Granquist

Servicetekniker

stefan.granquist@tholmarks.se

0470-51 54 06

0702-39 53 70

Lägg till i Outlook

Henrik Sandell

Servicetekniker

henrik.sandell@tholmarks.se

0706-36 05 06

Lägg till i Outlook

Finspång
Läs mer om Finspång

Skäggebyvägen 27
612 44 Finspång

Tel: 0122-44 48 42

Fax:

finspang@tholmarks.se

Emil Nilsson

Depåansvarig - uthyrare

emil.nilsson@tholmarks.se

0122-44 48 43

0720-50 50 11

Lägg till i Outlook

Marcus Sjöholm

Verkstadschef

marcus.sjoholm@tholmarks.se

0702-69 07 40

Lägg till i Outlook

Jonas Elf

Servicetekniker

013-39 00 946

Lägg till i Outlook

Återuthyrare

Hultsfred
Läs mer om Hultsfred

Nytorpsvägen 9

577 39 HULTSFRED

Tel: 0495-104 00

Fax: 0495-129 63

Vimmerby
Läs mer om Vimmerby

Tegelbruksgatan 2
598 40 VIMMERBY

Tel: 0492-155 35

Fax: 0492-147 20

john@warnstroms-industri.se